smconcert7cc.jpg

Koreańska gwiazda BoA,TVXQ i TSZX biorą udział w SM x Avex Showcase Live, który słyszeć bezpośrednio będzie jakieś 500 Japońskich producentów muzycznych i ich obsada. Ten show zostanie zrealizowany, by pokazać japoński postęp w przemyśle muzycznym, nietypowe głosy i energiczny taniec koreańskich piosenkarzy z SM Entertainment.

Pierwsi na scenę wyszli TSZX z popową piosenką „We will Rock You” i piosenkami „The Club” i premierowym singlowym kawałkiem „Juicy LOVE”(singiel planowany na12 Lipca). TVXQ zaśpiewali piosenkę ze swojego najnowszego singla zatytuowaną”Begin”(premiera zaplanowana na 21 Lipca).

1142081142_Hyun_1.gif

Po ich występie jako ostatnia i najbardziej wyczekiwana gwiazda na scenę weszła nasza BoA. Pięknie zakończyła koncert piosenką „Nanairo No Ashita” i swoją balladą ” Everlasting”.

1143543180_1143331569_HYUN.gif

Po zapierających dech w piersiach koncertach, pracownik SM- Kim Young Min odtworzył nagranie video z powstania gwiazd z BoA, TVXQ i TSZX. Impreza zakończyła się spodkaniem młodych piosenkarzy z producentami muzycznymi i ich wspólną rozmową.

Lista utworów do Key Of Heart

KEYOFHEART.jpg

Pełna kolejność utworów w singlu Key Of Heart została zatwierdzona.
CD
1. KEY OF HEART
2. DOTCH
3. KEY OF HEART (English Ver.) (Only with CD+DVD Limited Edition)
DVD
1. KEY OF HEART MV
2. KEY OF HEART Road Movie (Only with CD+DVD Limited Edition)

1151414521_Cho.gif